اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۰۱ بهمن، ۱۳۹۶
  • 2996
  • 0
    0

مدیر اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان قم از شرکت بیش از ۳ هزار دانش‌آموز قمی در مسابقه درس‎هایی از قرآن کریم حجت‎الاسلام والمسلمین قرائتی خبر داد.

جلال خدا محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، گفت: مسابقه درس‎هایی از قرآن از جمله مسابقات ملی است که در سطح کشور و در عرصه معارف قرآنی در آموزش و پرورش برگزار می‎شود.

وی افزود: دانش آموزان در این طرح هر هفته برنامه درس‎هایی از قرآن حجت‎الاسلام والمسلمین قرائتی را به تماشا نشسته و نکته برداری می‎کنند و هر هفته در مسابقه‎ای که در همه مناطق و نواحی آموزش و پرورش برگزار می‏‎شود شرکت می‏‎کنند.

مدیر دفتر قرآن و عترت آموزش و پرورش استان قم بیان کرد: این مسابقه علمی و فرهنگی و قرآنی به مدت ۱۸ هفته در سطح استان برگزار و مسابقه نهایی آن نیز برگزار و نفرات برگزیده انتخاب و تجلیل می‎شوند.

وی گفت: مرحله نهایی این مسابقه در استان قم امروز(23فروردین96) ساعت ۱۰ صبح در ۱۵ حوزه امتحانی در استان قم برگزار شده است و ۴ درصد از کسانی که بالاترین نمرات را کسب کردند به مرحله قرعه کشی زیارت عتبات عالیات و جوایز دیگر خواهند رسید.

خدامحمدی اظهار کرد: در این مسابقه که به شکل همزمان برگزار شد، مدیران و مسئولان نواحی و ادارات آموزش و پرورش نیز در حوزه‎های امتحانی حضور خواهند یافت.

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری