اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۱۰ بهمن، ۱۳۹۶
  • 4182
  • 0
    0
 

تجلیل از ۴۰ سال فعالیت حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی

در نشست توسعه و تحول مدیران کل مراکز استان‌های صدا و سیما از فعالیت مستمر رسانه‌ای حجت‌الاسلام قرائتی تجلیل شد. به گزارش خبرگزاری مهر، نشست توسعه و تحول مدیران مراکز استانی صدا و سیما با عنوان «مدیریت کارآمد، رسانه روزآمد» به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.

 

قرائتی و دارابی

حجت الاسلام قرائتی که مهمان این نشست بود طی سخنانی فعالیت شبکه های استانی را در سراسر کشور بسیار مهم و با ارزش خواند و گفت: با تولیدات جذاب و کوتاه باید معارف اسلامی و به خصوص قرآن را به خوبی به نوجوان و جوانان معرفی کرد.

وی با تفسیر بخش های مختلفی از قرآن کریم از مدیران کل صدا و سیما خواست تا با استفاده از ساختارهای مختلف به خصوص نمایشی به زبان محلی آثار جذاب قرآنی تولید کنند.

در پایان این نشست و با حضور علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما، از ۴۰ سال فعالیت‌های مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد.

دارابی بعد از اهدای لوح تقدیر این نشست به حجت‌الاسلام قرائتی، در سخنانی با اشاره به تداوم چندین دهه برنامه «درس‌هایی از قرآن»، قرائتی را الگویی برای روحانیون جوان در توجه به معارف بلند قرآن کریم دانست.

حجت الاسلام قرائتی از ماه‌های نخست بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به بیان نکات اخلاقی فردی و اجتماعی که از قرآن و روایات برداشت شده پرداخته است.

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری