اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۲۳ اسفند، ۱۳۹۶
  • 3822
  • 0
    0

دیدار مسئولان مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی با معاون اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌ََنهاد ــ مسئولان مؤسسه ترویج با معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران دیدار کردند.

کد خبر: ۳۶۹۹۹۵۲

تاریخ: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳

به گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام موحدی‌نژاد، مدیر مؤسسه ترویج و فرهنگ قرآنی روز گذشته، 22 اسفندماه با معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران دیدار کرد.
وی با معرفی فعالیت‌های مؤسسه و روند اجرایی مسابقه درس‌هایی از قرآن در مدارس گفت: نگاه ما به شهر تهران ویژه است چراکه تمام برنامه‌ها و فعالیت‌های مؤسسه ابتدا در تهران به صورت آزمایشی اجرا شده و به سایر استان‌ها تعمیم داده می‌شود و اغلب برنامه‌های ملی به‌صورت نمادین در تهران اجرا می‌شود که اتنظار ما از آموزش و پرورش شهر تهران بیشتر خواهد بود.
سپس، کریمی، معاون پرورشی ـ فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران در ابتدای سخنان خود به شخصیت حجت‌الاسلام قرائتی اشاره کرد و افزود: از ویژگی‌های ایشان به‌روز بودن، جذاب و قابل فهم بودن برای همه گروه‌های سنی است و کاری که مؤسسه انجام می‌دهد بسیار ارزنده است و ما انتظار داریم سهم آموزش و پرورش تهران در برپایی درس‌هایی از قرآن حضور پررنگتری داشته باشد، چون میزان آسیب‌پذیری در این شهر بیشتر است.

دیدار مسئولان مؤسسه ترویج با معاون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
کریمی در ادامه به حضور 925 روحانی در مدارس برای انجام فعالیت‌های تبلیغی و ارشادی اشاره و تصریح کرد: در حوزه قرآنی چند کار خوب انجام شده است که مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن از جایگاه و استبقال دانش‌آموزان برخوردار است.
معاون پرورشی ـ فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: برنامه درس‌هایی از قرآن بایستی در دوره دوم ابتدایی هم توسعه یابد چراکه شخصیت فرد در این دوران شکل می‌گیرد.

انتهای پیام

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری